31.1.10

feathers & beads.Dzisiaj odbyło się zapowiadane przeze mnie Targowisko Sztuki. Impreza była podzielona i zorganizowana w dwóch położonych niedaleko siebie miejscach - w gmachu rektoratu ASP oraz w hotelu Harenda. Początkowo zakładałam, że nasze stoisko rozłożymy na Krakowskim Przedmieściu 5, jednak szybko z Oli zdecydowałyśmy, że wolimy Harendę. I prawdopodobnie przy następnych targowiskach już tam zostaniemy. Wystawiałyśmy się razem z absolwentami ASP, ho ho! ;)

Chwalę się wykonaną przeze mnie opaską. Jest z satyny (kupiłam ją kiedyś w H&M), ozdobiłam ją piórami, cekinami i kryształkami.
Przed zimnem ratowałyśmy się pyszną herbatą z cytrusami, rumem i przyprawami, którą serwują w kawiarence Harendy :)11 komentarzy:

Pisula pisze...

Ja chyba pierwszy raz u Ciebie, jestem zachwycona Twoja uroda i oczywiscie stylem ;)

Blue Note pisze...

jestem pod wrażeniem. naprawdę jesteś utalentowana

Anonimowy pisze...

Lyzeczke sie wyjmuje.

Seniorita Corazon pisze...

Sama robiłam ostatnio opaskę z pawimi piórami:D Piękne te wasze wyroby:)

Pani M. pisze...

Zwykle odpowiadam u siebie, ale tak ci chyba ułatwię szukanie moich odpowiedzi ;)
Falbaniasta bluzka, jest z H&M z wyprzedaży chyba za 10zł ją kupiłam, ale to już dość dawno więc nie pamiętam dokładnie, komin robiłam sama, a rajstopy w serducha przwiozłam sobie z Londynu z new look'a. Rzeczy nie podpisuje, bo nie chce robić nikomu reklamy bez potrzeby, a poza tym to w zasadzie zwykle jest mało istotne :)

Peyton pisze...

świetna ta opaska!
bardzo ładnie wyglądałaś :)

Soll pisze...

Anonimowy, czy na zdjęciach widać gdzieś, żebym piła herbatę z łyżeczką w kubku? To, że łyżeczka pozuje do zdjęć, nie oznacza, że SIE jej nie wyjęło. A "SIE" pisze się po czasownikach, a nie przed.

Zabawne jest to, jak wielu anonimowych użytkowników lubi pouczać innych za brak taktu, samemu tego taktu nie wykazując ani odrobinę.

Pani M., dzięki za odpowiedzi :) I tak zajrzałabym do Ciebie na bloga w ich poszukiwaniu ;P

Fuksjanna pisze...

ze zwykłej opaski zrobić hit sezonu-to się ceni, bardzo mi się podoba Twój pomysł:)

Daria pisze...

bardzo ładnie wyszla Ci ta opaska!
jak ozdobisz inne to rowniez pochwal sie od razu :)))

Manekin pisze...

i jak? stanowisko cieszyło się powodzeniem? idea DIY jest słuszna, szczególnie w czasach kiedy moda tak szybko się zmienia. Podziwiam efekt, kiedy z prostej bluzki powstaje model zgodny z trendami. Podziwiam zdjęcia na Twoim blogu, są naprawdę śliczne.

marylla pisze...

Pasek z pająkiem piękny, cena też była ładna, o ile pamiętam:/
A opaska boska!;D

 

blogger templates | Make Money Online